Вкладник поклав в банк на депозит деяку суму грошей. Спочатку він зняв з рахунку 1/5 цієї суми, а

потім 1/6 від залишку і ще 200 грн. Після цього в нього залишилося 19/30 від початкового вкладу. Яку суму поклав на депозит вкладник?

Ответы на вопрос

Отвечает Горлаченко Амалия.

Ответ:

6000 грн

Пошаговое объяснение:

x - \dfrac{x}{5} - \left( x - \dfrac{x}{5} \right) \cdot \dfrac{1}{6} - 200 = \dfrac{19}{30} x

\dfrac{4}{5} \cdot \dfrac{5}{6} x - 200 = \dfrac{19}{30} x

\dfrac{20}{30} x - 200 = \dfrac{19}{30} x

\dfrac{1}{30} x = 200

x = 6000