вкладник поклав до банку 2000 грн під 15% річних. скільки буде мати вкладник грошей через два роки

і який у нього буде прибуток від вкладу (після першого року вкладник гроші не знімав)​

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2000 - 100%

Х       - 15%

Х= 2000 х 15% : 100%

Х= 300 грн за перший рік

2000 + 300= 2300 грн

2300 - 100%

  Х -     15%

х= 2300 х 15% : 100%

х= 345 за другий рік

2300+ 345= 2645 грн  ( всього буде мати)

300+ 345 = 635 грн прибуток від вкладу