Вкладник хоче покласти на депозит і 2 суми: 8000 грн під 11% річних до банку «А» та 6400 грн до

банку «Б»,який пропонує клієнту забрати через рік 7168 грн 1. Який прибуток у грн отримає вкладник в банку «А»? 2. Який банк пропонує більш прибуткові умови депозиту?

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

11% = 11 : 100 = 0,11

1) 8000 * 0,11 = 880 (грн) - прибыль вкладчика через 1 год в банке А

2)

6400 грн = 100%

7168 грн = х %

6400/7168 = 100/х

х = 7168 * 100/ 6400

х = 716800/6400

х = 112

7168 грн = 112%

112 - 100 = 12 (%) - годовых предлагает банк Б

Выгодней условия предлагает банк Б (12% процентов годовых), чем банк А