Сталеву заготовку масою 2 кг нагріли на 500 °С. Яка кількість теплоти для цього була потрібна?

(должно выйти 0.5)​

Ответы на вопрос

Отвечает Панов Артём.

Ответ:

0,5 МДж

Объяснение:

m=2 кг    Δt=500 C     c=500 Дж/(кг*С)   Q=?

===

Q=c*m*Δt=500*2*500=5*10⁵ Дж

===================