Завдання: довжина прямокутника 8см а площа -56см2 обчисли площу прямокутника довжина якого на 3 см

більша ніж зазначеного (ширина обох прямокутників однакова)

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Для початку, обчислимо ширину першого прямокутника.

Площа прямокутника обчислюється як добуток його довжини і ширини.

Площа першого прямокутника: 56 см²

Ширина першого прямокутника (позначимо її як х):

Площа = Довжина * Ширина

56 = 8 * x

x = 56 / 8 = 7 см

Тепер обчислимо довжину другого прямокутника.

Довжина другого прямокутника: 8 + 3 = 11 см

Так само, ширина другого прямокутника також буде 7 см (однакова з першим прямокутником).

Тепер обчислимо площу другого прямокутника.

Площа другого прямокутника = Довжина * Ширина

Площа другого прямокутника = 11 * 7 = 77 см²

Таким чином, площа другого прямокутника, довжина якого на 3 см більша, ніж зазначеного, дорівнює 77 см².