9. Лижник ішов 3 год зі швидкістю а км/год, a потім-ще 1 год зі швидкістю b км/год. Який шлях

пройшов лижник? Складіть вираз за умовою задачі та знайдіть його значення, якщо a=8, b=10.

Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Алина.

Ответ:

якщо а=8,b=10 то а*3+б=8*3+8отже 8*3+8=24

Пошаговое объяснение:

вибачаюсь швидше за все не правильно сформулював вираз,просто давно таких не писав, але рівняння правильне.