Першого дня лижник тренувався - 4 год., а другого - 6 год. За два дні лижник подолав 100 км,

рухаючись з однаковою швидкістю. Скільки кілометрів долав лижник щодня? Першого дня лижник тренувався 4 год, а другого – 6 год. Другого дня він подолав на 20 км більше, ніж першого, рухаючись з однаковою швидкістю. Скільки кілометрів долав лижник щодня?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Перша задача.
1) 4+6=10 год тренувався всього
2) 100:10=10км/год швидкість
3) 4*10=40км подолав першого дня
4) 6*10=60 км подолав другого дня.
Відповідь 40км, та 60 км.

Друга задача.
Нехай х км лижник проїхав першого дня, тоді х+20 км проїхав другого дня.
В перший день х:4 км/год  швидкість
В другий день (х+20):6 км/год швидкість.
так як швидкість за обидва дні була однакова, складемо рівняння
х/4=(х+20)/6
6х=4(х+20)
6х=4х+80
2х=80
х=40 км проїхав першого дня
40+20=60км проїхав другого дня.
Відповідь 40 км та 60 км