4. Перший лижник рухався зі швидкістю 12 км/год і про- йшов відстань від села до міста за 2 год.

Другий лижник пройшов цю відстань за 3 год. З якою швидкістю рухався другий лижник? 1) Вибери вираз, за допомогою якого можна розв'язати задачу. A. 12: 2:3. B. 12× 2 : 3. Б. 12 .3 . 2. Г. (12 - 2) - 3. ТЕМІНОВ!!!!!ДАЮ 50 МОНЕТ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бактыбай Батырхан.

Ответ:

В)

Пошаговое объяснение:

1) 12 * 2 = 24 (км) - расстояние от села до города

2) 24 : 3 = 8 (км/ч) - скорость 2 лыжника

В) 12 * 2 : 3 = 24 : 3 = 8