Знайдіть суму перших десяти членів арифметичної прогресії, якщо а1 = 12; а різниця прогресії: -0,3.


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

106,5

Пошаговое объяснение:

a₁=12  d=-0,3

a₁₀=a₁+d*9=12+(-0,3)*9=9,3

S₁₀=((a₁+a₁₀)*10)/2=((12+9,3)*10)/2=106,5