Дайте будь ласта відповіді на ці питання 1.рекуренфна формула арифметичної прогресії. 2.чи е

арифметичною прогресією послідовність чисел 3,5,7,9,11. 3.записати формулу n-го члена арифметичної прогресії. 4.знайти сьомий член арифметичної прогресії якщо відомо 1 член а1=-3 і різниця прогресії d=4. 5.записати формулою у загальну харазинтичну властивість арифметичної прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Дрямова Анна.

Рекурентна формула арифметичної прогресії: an = a1 + (n-1)d, де an - n-й член прогресії, a1 - перший член прогресії, d - різниця прогресії.

Послідовність чисел 3, 5, 7, 9, 11 є арифметичною прогресією, оскільки різниця між сусідніми членами є постійною (2).

Формула n-го члена арифметичної прогресії: an = a1 + (n-1)d.

Щоб знайти сьомий член арифметичної прогресії, використовуємо формулу an = a1 + (n-1)d. Підставляємо відомі значення: a1 = -3, d = 4, n = 7. Отже, a7 = -3 + (7-1)4 = -3 + 64 = -3 + 24 = 21.

Загальна формула для характеристичних властивостей арифметичної прогресії: an = a1 + (n-1)d, де an - n-й член прогресії, a1 - перший член прогресії, d - різниця прогресії.