Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 15 см, а висота, щопроведена до основи, 12 см.

Знайти основу трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Еремчук Анастасия.

Ответ:

18 см

Пошаговое объяснение:

За теоремою Піфагора знайдем половину основи:

\frac{1}{2} c=\sqrt{a^{2} -h^{2} } =\sqrt{15^{2}-12^{2}  } =\sqrt{225-144} =\sqrt{81} =9

с=9*2=18 см