278. Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 20 см. Знайдіть: а) основу трикутника, якщо його

бічна сторона дорівнює 7,5 см; б) бічну сторону трикутника, якщо його основа дорівнює 4 см; в) сторони трикутника, якщо його бічна сторона відноситься до основи як 3:4.

Ответы на вопрос

Отвечает Серов Димас.

Пошаговое объяснение:

Тр-к равнобедренный

Р=20 см

а)

Боковая сторона b=7,5 cм

Основание а=?

Р=2b+a

20=2×7,5+a

20=15+a

a=20-15

a=5 cм

Ответ : 5 см

б)

Основание а=4 см

Боковая сторона b=?

P=2b+a

20=2b+4

2b=20-4

2b=16

b=8 cм

Ответ : 8 см

в)

Боковая сторона b=3x

Основание а=4х

Р=2b+a

20=2×3x+4x

20=6x+4x

20=10x

X=2

b=3×2=6 cм

а=4×2=8 см

Ответ : 6 см ; 6 см ; 8 см

Отвечает Завилкина Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Пусть а - основа равнобедренного треугольника, b - боковая сторона. Тогда P=a+2b=20см

а) b=7,5см, => a=P-2b=20-2*7,5=20-15=5см

б) a=4см, => b=(P-a)/2=(20-4)/2=16/2=8см

в) b/a=3/4, => b=3/4*a; P=a+2b=a+2*(3/4)*a=a+3/2*a=2.5a, => a=20/2.5=8см

b=3/4*8=6см.