Ребята даю по 35баллов и ставлю лучший ответ если он правильный !!! ПІДРАХУНОК ЙМОВІРНОСТІ ЗА

КЛАСИЧНИМ ОЗНАЧЕННЯМ 1.1. На шести однакових картках написані букви К, Л, О, С, Т. Картки перемішують і розкладають у ряд навмання. Яка ймовірність того, що можна буде прочитати слово «СКЛО»? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Афонин Ваня.

Ответ:

Кількість усіх можливих наслідків випробувань у цьому

разі дорівнює кількості комбінацій n=С⁴₆=\frac{6*5*4*3}{1*2*3*4}=15

Із них лише одна утворить слово "скло". Тому m = 1, а ймовірність

шуканої події

P(A)=m/n=1/15

Пошаговое объяснение: