Два велосипедисти стартують одночасно в одному напрямку з двох діаметрально протилежних точок траси

у формі кола. Швидкість першого 15км/год, а другого 21км/год. Через скільки хвилин після старту вони вперше зрівняються якщо довжина траси 9 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Болошко Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) Знайдемо різницю між швідкістю велосипедистів:

21-15= 6 км/год

2)Визначимо час, через який велосипедисти зрівняються:

(9/2)/6= (9/2)*(1/6)= 3/4ч  60*3/4= 45 хв

Через 45 хвилин після старту вони вперше зрівняються