ДАЮ 20 БАЛЛОВ ПОМОГИТЕ!. 1.Два автомобілі стартують одночасно в одному напрямку з однієї точки

траси у формі кола. Шв. першого авто 70км/год, а другого 85км/год. Через скільки хвилин перший автомобіль буду відставати від другого на одне коло якщо довжина траси 12км 2. Два мотоциклісти стартують одночасно в одному напрямку з однієї точки траси у формі кола. Шв. першого 76км/год. Через 45 хв після старту він випередить другого мотоцикліста на одне коло. Знайди швидкість другого мотоцикліста, якщо довжина траси 18км. ЗАРАНЕЕ СПАСИБО!

Ответы на вопрос

Отвечает Чемшит Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 12/(85-70) ·60=12/15 ·60=12·4=48 мин

2. x - скорость 2-го мотоциклиста, км/ч.

45/60 ·(76-x)=18

3/4 ·(76-x)=18   |3

76-x=4·6

x=76-24=52 км/ч

Отвечает Салахбекова Мадина.

1) 12/(85-70)*60=48 мин

2) (76*45/60-18)/(45/60)=52 км/ч