в трикутнику ABC проведено бісектрису AP кута A. Знайдіть кути APB та APC, якщо 2 кути трикутника B

та C відповідно рівні 122° та 20°

Ответы на вопрос

Отвечает Войтович Ева.

Ответ:

∠АРВ=∠АРС=19°

Объяснение:

Сума внутрішніх кутів трикутника дорівнює 180°.

Тоді ∠А=180-122-20=38°

Бісектриса поділяє кут навпіл. Тому

∠АРВ=∠АРС=38/2=19°