Знайдіть площу прямокутного трикутника катети якого дорівнюють 7 см і 10 сим​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Алина.

Дано:

а = 7 см, b = 10 см

Знайти: S

Розвязання:

Площа прямокутного трикутника обчислюється за формулою:

S=\frac{1}{2}ab

Отже, S=\frac{1}{2}*7*10=35 (см²)

Відповідь: 35 см².

Отвечает Бархатов Вадим.

Ответ:

S=7•10:2=35 см^2

Объяснение: