При протіканні струму 2 А в резисторі виділилася кількість теплоти 20 Дж протягом часу 10 с. Чому

дорівнює напруга на резисторі? Лише формула та відповідь ! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пряхин Слава.

Ответ:

Q=U*I*t, звідси U=Q/I*t=20/2*10=20/20=1 B.

Объяснение: