Два велосипедиста стартують одночасно в одному напрямку з двох діаметрально протилежних точки траси

у формі кола..Швидкість першого дорівнює 12км /год,а другого 18км/год.Через який час після старту вони вперше зрівняється якщо довжина траси 4км?

Ответы на вопрос

Отвечает Юрзанова Карина.

Ответ:

через 20 мин

Пошаговое объяснение:

Время, через которое велосипедисты сравняются:

(4/2)/(18-12)=2/6=1/3 ч = 60/3 мин = 20 мин