Два мотоцикиста стартуют одночасно в одному напрямку з двох ддіаметрально протилежних точок траси у

формі кола.Швидкість першого мотоциклиста дорівнює 65 км/год а другого 85км/год.Через скільки хвилин після старту вони вперше зрівняється якщо довжина 12км?

Ответы на вопрос

Отвечает Галицкая Елена.

Ответ:

через 18 мин

Пошаговое объяснение:

Я так понимаю, что длина трассы 12 км.

Время, через которое мотоциклисты сравняются:

(12/2)/(85-65)=6/20=0,3 ч = (0,3·60) мин = 18 мин