Два велосипедиста стартують одночасно о 15.00 в одному напрямку з двох діаметрально протилежних

точок траси у формі кола.Швидкість першого велосипедиста дорівнює 12 км/год,а другого-18 км/год.Через який час після старту вони вперше зрівняються,якщо довжина траси-6 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Стецько Андрей.

Ответ:

через 20 мин

Пошаговое объяснение:

Время, через которое велосипедисты сравняются:

(4/2)/(18-12)=2/6=1/3 ч = 60/3 мин = 20 мин