Велосипедисти стартують в одному напрямку з двох діаметрально-протилежних точок траси у вигляді

кола. швидкість першого 12 км/год, а другого - 18 км/год. Через який час після старту вони вперше зрівняються, якщо довжина траси 4 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Максим.
4÷2=2 км между велосипедистами.
18-12=6 км/ч скорость сближения.
2÷6=1/3 часа они впервые сравняются.
Ответ: через 1/3 часа или 20 мин они впервые сравняются.