Велосипедисти стартують в одному напрямку з двох діаметрально-протилежних точок траси у вигляді

кола. швидкість першого 12 км/год, а другого - 18 км/год. Через який час після старту вони вперше зрівняються, якщо довжина траси 4 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Грачев Влад.
4÷2=2 км між велосипедистами.
18-12=6 км/год швидкість зближення.
2÷6=1/3 години вони вперше зрівняються.
Відповідь: через 1/3 години або 20 хв вперше вони зрівняються.