Два велосипедисти стартують одночасно о 15.00 в одному напрямку з двох діаметрально протилежних

точок траси у формі кола. Швидкістьпершого велосипедиста дорівнює 12 км/год, а другогоЧерез який час після старту вони вперше зрівняються, якщо довжинатраси 6 км?18 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Усков Виктор.

Ответ:будет 0, (если не правильно извините).

Пошаговое объяснение:

1)6:3=2(км)

2)18-12=6(км/год)

3)2:6=1/3=0,3(год)

Отвечает Соломатина Лиза.

Відповідь:

Покрокове пояснення: