3. Визнач, чи є в задачi надлишкові чи недостатні дані. Якщо можливо, розв'яжи задачу. Два

велосипедисти стартують одночасно о 15.00 в одному напрямку з двох діаметрально протилежних точок траси у формі кола. Швидкість першого велосипедиста дорівнює 12 км/год, а другого 18 км/год. Через який час після старту вони вперше зрівняються, якщо довжина траси 6 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачук Алина.

Ответ:

Через 30 минут

Пошаговое объяснение:

Лишняя информация в этой задаче, что велосипедисты выехали в 15 часов.

6 : 2 = 3 (км) - расстояние между велосипедистами на старте

Время после старта когда ,они впервые сравняются = х часа

18х - 12х = 3

6х = 3

х = 3 : 6

х = 3/6

х = 1/2

1/2 часа = 30 минут