Площа круга дорівнює 28,26 м2. знайдіть його діаметр​


Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Александр.

Ответ:

D=6 м

Пошаговое объяснение:

S = Pi*R²

R²=S/ Pi

R=√S/ Pi

D = 2R

D=(√S/ Pi)*2

D=(√28,26/ 3,14)*2

D=3*2

D=6 м