за три дні робітники відремонтували 1 км дороги першого дня 300 м дороги а другий 420 м скільки

метрів дороги відремонтували робітники третього дня

Ответы на вопрос

Отвечает Юшин Дениска.

Ответ:

36+34=70% - отрем за 1 и 2 мес вместе

100-70=30 % - за 3 мес

140 км - 100%

х км - 30%

х=140:100*30=42 км - за 3 мес

Пошаговое объяснение:

ето думаю я