Дорогу відремонтували за три місяці. За перший місяць відремонтували 30% дороги, за другий – 40%

остачі. Скільки відсотків дороги відремонтували за другий місяць? Скільки відсотків дороги відремонтували за третій місяць?

Ответы на вопрос

Отвечает Рахмангулов Тимур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Вся дорога = 100%

1) 100 - 30 = 70 (%) - дороги осталось отремонтировать после 1 месяца ремонта

2) 0,4 * 70 = 28 (%) - отремонтировали за 2 месяц

3) 100 - (30 + 28) = 100 - 58 = 42 (%) - дороги отремонтировали за 3 месяц