За три дні бригада шляховиків проклала 1 км дороги. Першого дня шляховики проклали 200 метрів

дороги другого дня - у 2 рази більше ніж першого а третього дня решту. Скільки метрів дороги проклали шляховики третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдусалимов Юсуф.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 2*200=400 (м)- другого дня

2) 400+200 = 600(м) - за два дні разом

3) 1000-600= 400(м) - третього дня