Другого дня зі складу видали у 2 рази більше дроту , ніж першого , а третього -у 3 рази більше ,

ніж першого дня. Скільки видали дроту за три дні разом якщо першого дня видали на 30кг дроту менше , ніж третього.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ксенич Ксения.

Ответ: 1–15, 2–30, 3–45

Пошаговое объяснение:1) 3x-x=30

2x=30

X=30÷2

X=15

2) 15 × 2=30