За 8 днів шляховики проклали 640м дороги на рівнинній місцевости.Скільки метрів гірської дороги

прокладуть шляховики за 12 днів,якщо в горах продуктивність праці у 4 рази менша,ніж на рівнині?

Ответы на вопрос

Отвечает Огладенов Владимир.

Ответ:240м

Пошаговое объяснение: 1)640:8=80(м)-за 1 день на рівнині. 2)80:4=20(м)- в горах за 1 день. 3) 12×20=240(м)-в горах за 12 днів.

Отвечает Горская Елена.

Ответ:240днiв

Пошаговое объяснение: 1)640:8=80(м)-за 1 день на рівнині. 2)80:4=20(м)- в горах за 1 день. 3) 12×20=240(м)-в горах за 12 днів.

Пошаговое объяснение: