Знайдіть значення виразу (x)-(y)+(z) якщо x=-10 y=-16 z=-17​


Ответы на вопрос

Отвечает Юферев Андрей.

Ответ:

-11

Пошаговое объяснение:

(x) - (y) + (z) при x = -10 y = -16 z = -17​

(x) - (y) + (z) = -10 - (-16) + (-17) = -10 + 16 - 17 = -27 + 16 = -11