Знайдіть значення sin 2α, якщо відомо, що cos α = 1/3 і 0 < α < π/2


Ответы на вопрос

Отвечает Копосов Артур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

sin2α=2sinαcosα=2cosα√(1-cos²α)=(2/3)√(1-(1/9))=(2/3)√(8/9)=(2/3)(2/3)√2=

(4√2)/9