якщо рівняня 3(х-2)=-4(5-х) розкрити дужки й перенести доданки з однієї частини рівняня в іншу то

одержемо рівняня​

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Коля.

Ответ:

3(x-2) =-4(5-x)

3x-6=-20+4x

3x-4x=-20+4x

-x =-14

x=14