Маса кабачка 2 кг а гарбуза у 13 разів більше.Яка маса 7 таких кабачків і гарбуза разом?


Ответы на вопрос

Отвечает Иваницкий Митя.

1)2×13=26(кг) маса гарбуза;

2)2×7=14(кг) маса 7 кабачків;

3)26×7=182(кг)маса 7 гарбузів

4)182+14=196(кг)