Зібрали 510 кг кабачків і 260 кг огірків. Продали 150 кг кабачків і 140 кг огірків. У скільки

разів біль-ше залишилося ще продати кабачків, ніж огірків?помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Приморская Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 510 - 150 = 360 (кг) - осталось кабачков

2) 260 - 140 = 120 (кг) - осталось огурцов

3) 360 : 120 = 3 - в 3 раза больше кабачков, чем огурцов