У господарстві зібрали 280 кг кабачків, огірків — на 40 кг більше, ніж кабачків, але утричі менше,

ніж помідорів. Скільки всього кілограмів цих овочів зібрали в господарстві?​

Ответы на вопрос

Отвечает Терехова Катя.

Ответ:

Вот пошаговое объяснение данной задачи


Отвечает Шенец Кристина.

Ответ:

огірків - 280+40=320кг

помідорів - 40×3=120кг

всього - 120+320+280=720кг