З однієї ділянки зібрали 18 ящиків огірків,а з другої-23 такі самі ящики.Із другої ділянки зібрали

на 250 кг огірків більше ніж із першої.Скільки кілограмів огірків зібрали з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Мерный Александр.

Ответ:

1)23-18=5(ящ.)-на столько больше собрали ящиков со второй делянки, чем с первой.

2)250:5=50(кг)-в одном ящике.

3)50*18=900(кг)-собрали с первой делянки.

4)50*23=1150(кг)-собрали со второй делянки.

Пошаговое объяснение: