. у бабусі на городі виросли два гарбузи. Маса одного гарбуза 9 кг,а маса другого — на 1 кг

більша.1) Яка маса другого гарбуза?2) Яка маса двох гарбузів разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Катя.

Маса 1 гарбуза (м1) - 9 кг

Маса 2 гарбуза (м2) - ?, на 1 кг більше ніж м1

Розв"язання

1) м2=м1+1

м2=9+1=10 (кг)

2) маса двох гарбузів= м1+м2

маса двох гарубзів = 9+10=19 (кг)

Відповідь: 1) 10 кг, 2) 19 кг