**ЗАДАЧА №1** В одному класі 32 учні та стільки ж в іншому. З них 44 учні займаються у спортивних

гуртках, а решта — у музичній школі. Скільки учнів відвідують музичну? ЗАДАЧА №2 На першій грядці виросло 17 гарбузів, на другій на 4 гарбузи менше, а на третій на 5 гарбузів менше, ніж на другій. Скільки гарбузів виросло на третій грядці.ДОПОМОЖІТЬ РОЗВ'ЯЗАТИ..​

Ответы на вопрос

Отвечает Жаксылык Рабига.

Ответ:

задача 1: 32+32=64

64-44=20.

відповідь: 20

задача2: 17-4=13

13-5=8

відповідь: 8