У першій школі А учнів,у другій на В учнів менше, ніж у першій. У третій школі на 119 учнів менше,

ніж у другій. Скільки учнів у третій школі? Склади вираз та обчисли його значення,якщо а=1758,в=95

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.
А+(а-в)+(а-в-119)
1758+(1758-95)+(1758-95-119)=1758+1663+1544=4965 - всього учнів в 3 школах.
В третій школі 1544 учнів