No 4. На городі зібрали 15 гарбузів. чотири гарбузи важили по 3,5 кг, шість - по 2,7 кг решта -

по 0,9 кг. Знайти середнюмасу гарбузів. Результат округлити до СОТИХ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Никита.

Відповідь:2,31кг

Покрокове пояснення:

1) 4*3,5=14кг вага 4-х гарбузів;

2) 6*2,7=16,2кг вага 6-ти гарбузів;

3) 15-4-6=5 шт гарбузів вагою по 0,9кг

4) 5*0,9=4,5кг вага 5-ти гарбузів

5) 14+16,2+4,5=34,7кг загальна вага всіх гарбузів

6) 34,7:15=2,31333 = 2,31 кг середня маса гарбузів.