З баштану привезли 20 динь. Дві дині важили по 2,4 кг, чотири - по 2,8 кг, шість - по 2,2 кг,

решта - по 2,3 кг. Обчисліть середню масу однієї дині.

Ответы на вопрос

Отвечает Кийко Ярослав.

Ответ:

2,4кг

Пошаговое объяснение:

1)2,4•2+2,8•4+2,2•6+2,3•8=48(кг)

2)48:20=2,4(кг)Відповідь: 2,4кг