Довжина кола дорівнює 157 см. Знайдіть площу круга, радіус якого втричі більший від радіуса

даного кола. Будь-ласка, можно пояснення без цього знака ^ я такого знака ще не вчила

Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Захар.

Дано:

L₁ = 157 см – длина окружности первого круга

R₂ = 3R₁ – радиус второго круга

Найти: S₂ – площадь второго круга

L = 2πR ⇒ R₁ = L₁ / 2π

S = πR² ⇒ S₂ = πR₂² = π(3R₁)² = π(3L₁ / 2π)² = 9 / 4π · L₁² ≈ 9 / (4·3,14) · 157² = 17662,5 см²

Ответ: 17662,5 см².