ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА! ДАЮ 35 БАЛІВ! 1. У вазі стоїть 5 видів квітів : червоні-3, рожеві - , білі

-7, яка ймовірність, що найвання взята квітка буде червоною. 2. Знайдіть площу бічної поверхні циліндра, якщо твірна циліндра 8 см, а радіус 4 см. 3. Знайдіть діаметр кола , радіус якого дорівнює 1,6 см. 4.Довжина кола дорівнює 31,4 дм. Знайдіть площу круга, радіус якого на 1 дм меньший від радіуса данного кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Карелина Милена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)если в вазе 3 черных,5 рижих,

7 белых то всего 3+5+7=15

3/15=1/5=0,2

2) 2nr×h=2×3,14×4×8=200,96см2

3) 2r=2×1,6=3,2см

4) 2nr=31,4

r =31,4/2×3,14=5

5 -1 =4 ,S=nr2=3,14×4×4=50,24