У скільки разів збільшиться об'єм кулі якщо її радіус збільшити: а) в 3 рази; б) в 4 рази?


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Даниил.

Ответ:

А - 3^3 = 27

Б - 4^3 = 64

Пошаговое объяснение:

V = 4/3×pi×R^3

V1 = 4/3×pi×(3×R)^3

V1/V = 27

V2 = 4/3×pi×(4×R)^3

V2/V = 64