Як зміниться довжина кола, якщо його радіус збільшити в 3 рази? А) збільшився в 3 рази Б)

Збільшиться в 6 разів В) Зменшиться в 3рази Г) Збільшиться в 9 разів​

Ответы на вопрос

Отвечает Музафарова Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

С = 2πR

R = 5см

π = 3,14

С = ? см

С = 2 * 3,14 * 5 = 31,4 см

R = 5*3 = 15 см

π = 3,14

C = ? см

С = 2 * 3,14 * 15 = 94,2 см

94,2 : 31,4 = 3

Ответ: А) увеличится в 3 раза