7* Периметр трикутника дорівнює а см. Перша його сторона 10 см, а друга b см. Запиши формулу, за

якою можна визначити довжину третьої сторони цього трикутника.даю 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронина София.

Ответ:

z=a-(10+b)

Пошаговое объяснение:

P=x+y+z,

a=10+b+z,

z=a-(10+b)