Реү Периметр трикутника дорівнює 300 см. Перша його сторона дорівнює 110 сма друга95 см. Запиши

формулу, за якою можна визначити довжинутретьої сторони цього трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Капсалим Абылайхан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр трикутника дорівнює : Р=a+b+c, звідси знайдемо третю сторону

с= Р-а-b= 300-110-95=95 см