Пж даю 30 балов. 1. Знайди периметр трикутника, якщо його сторони дорівнюють 5 CM, 10 CM I 7 см.

2. У трикутнику всі сторони рiвнi У а периметр дорівнює 171,6 см Знайди довжину однієї сторони.3. Одна сторона трикутника дорівнює 3,5 СМ, а інша в 3 рази більше. Знайди довжину третьої сторони, якщо периметр трикутника дорівнює 28,7 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Холод Анастасия.

Ответ:

1)\ \ P=5+10+7=22\\\\2)\ \ 3y=171,6\ \ ,\ \ \ y=171,6:3=57,2\\\\3)\ \ c=P-a-b=28,7-3,5-(3\cdot 3,5)=28,7-4\cdot 3,5=28,7-14=14,7

Отвечает Кузнецова Александра.

Ответ:

1)22см 2)57.2см 3)14.7см

Пошаговое объяснение:

1)Периметр-сумма длин всех сторон.Значит,Р=5+10+7=22 см

2)Если все стороны треугольника равны У,то У=171.6/3=57.2см

3)Пусть сторона А=3.5,тогда В=3.5*3=10.5см,а С=28.7-(3.5+10.5)=14.7см